| Vi1rus a întrebat:

am auzit ca este o aplicatie pentru racirea dispozitivului mobil. stie cineva cum se numeste?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cat de redus mintal sa poti fi sa crezi asa ceva? Sunt chestii pur si simplu de marketing.

| danmidnight a răspuns:

Nu are cum. Procesorul care se incalzeste nu poate fii racif instantaneu.sunt doar fake-uri. Aplicatiile nu pot face asa ceva. Daca crezi ca e o problema, raspunsul e nu, nu afecteaza incalzirea constanta telefonul!

| Dan515 a răspuns:

Baga-l in frigider! big grin Aplicatiile nu au cum sa te ajute sa iti racesti dispozitivul mobil.

| GreenVegas a răspuns:

Aplicatiile nu iti racesc telefonulrolling on the floor)
Sunt aplicatii care cica iti raceste procesorul pentru performante mai marilaughing
Numa prostii.

| PicaturaDeApa a răspuns:

Nu se poate ca o aplicatie sa iti raceasca telefonul. Sfatul meu e sa stai mai putin pe el si se raceste singur