| cristianlogan25 a întrebat:

am auzit ca talking angela are camere de filmat in ochii si ma intreb daca e adevarat ca am auzit ca te rapesc si te tortureaza. Ma intreb daca e real

4 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Eu am auzit ca esti retardat happy si ca ai citit prea multe conspirati care iti pot face rau si happy ps : lasa iarba ca nu face bine la tine ironic vorbind

| horseey a răspuns:

Chiar sper ca este o gluma intrebarea asta, daca nu, ca sa-ti raspund, acest lucru este un "creepypasta", adica doar o poveste horror a internetului, bineinteles ca nu o sa te rapeasca nimeni printr-o aplicatie cand dormi/mergi la scoala.

| cristianlogan25 explică:

Doar vreau sa stiu daca e reala treaba cu camerele de filmat in ochii angelei

| cristianlogan25 explică:

Stiiti cautati pe googlr youtube ce vreti talking angela eyes