| anonim_4396 a întrebat:

Am avut ios 4.1 pe iphone-ul meu 3g, iar cand am vrut sa-i updatez ios-ul la 4.2.1, in timpul instalarii mi-a spus ca nu s-a putut instala, nu stiu ce eroare a dat. Acum cand il pornesc, imi spune sa-l conectez la itunes, si se stinge singur. L-am conectat si la itunesc si tot asa face sad Va rog ajutati-ma. FUNDA + vot!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca din dfu daca vrea https://www.youtube.com/watch?v=ofpinyGlQ8I

| Jipa95 a răspuns:

L-am conectat la Itunes, iar cand este in procesul de recovery and update, la fel, acea eroare sad