| Vladdddd a întrebat:

Am avut mai demult un mess in care atunci cand vb cu mai multe persoane nu ti se deschideau de ex. 5 ferestre, ti se deschidea una si in josu' ferestrei puteai sa schimbi convorbirile.Cine ma inteles ce am vrut sa spun sa imi spuna ce mess este acela si sa imi dea link-ul de unde pot sa il downloadez.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Nooane a răspuns:

Este Yahoo Messenger versiunea 11. 5, are si limba romana, mai multe detalii aici: http://www.ultranetworks.ro/......omana.html

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pidgin.im, tata lor. Yahoo Messenger e o porcarie pentru copii de 9 ani, nici macar nu se inchide ca lumea daca dai shut down.

| Anyela2 a răspuns:

Eu cred ca e de la wiindous.Pe laptop se intampla asta si daca ai prea multe nu incap in acea bara de jos.

| Anyela2 a răspuns:

Yahoo Messenger 11

| corinaella a răspuns:

E mess 11. intra pe www.yahoo.com si dai la messenger. Apoi il downloadezi de acolo.:)