| AlexandruTeo a întrebat:

am avut o aplicație pentru muzica "iPlay" pentru iPhone care puteam sa descarc muzica și sa ascult fără internet..Am resetat telefonul și nu o mai găsesc, îmi puteți spune și mie o aplicație asemănătoare? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

SnapTube parca se numea o aplicatie, dar nu are cum sa nu mai gasesti acea aplicatie, cauta pe appstore numele ei si descarc-o, daca nu ia-ti snaptube, poti sa faci acelasi lucru. Bafta!

| Mari2345 a răspuns:

Music Tube-Music Video Play