| MihaelaDart a întrebat:

Salut TPU! Am avut o discuție mai aprinsă cu cineva și persoana respectiva a trimis vocal pe messenger. Cum pot salva (în telefon) convorbirea ei pentru a o avea dovada pentru o viitoare plângere? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Ai aici un ghid :
https://www.youtube.com/watch?v=ZV_EuFtI17w

| MihaelaDart explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Am reusit sa salvez in pc. O zi minunata sa ai!

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Hello! Ce marca de telefon ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, incearca sa descarci datele de pe Facebook

| MihaelaDart explică (pentru anonim_4396):

Am descărcat și nu poate fi citit. Este în format html

| NunuNini a răspuns (pentru MihaelaDart):

Pai daca e mesaj vocal, cum sa fie citit? Poate fi ascultat.
Daca e format html, cred ca ti-a adus intreaga pagina. Asa am patit eu cu alte descarcari.

| MihaelaDart explică (pentru NunuNini):

Când se salvează tot ce ai comunicat pe messenger se descarcă tot. Voi incerca de pe laptop sa fac operațiunea. Nu am nici o problema daca mi se salvează și restul din mesagerie. Dar asta o doresc sa o pun in arhivă, când se va întâmpla ceva, va fi trasă la răspundere pentru ceea ce nu a vrut să facă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Sunt mai multe fisiere, cauta la conversatii, in archiva zip descarcata. Sunt niste numere si intrii pana gasesti userul care iti trebuie si arata acolo poze etc. Poate si audio

| MihaelaDart explică (pentru anonim_4396):

Voi face operațiunea asta de pe laptop, pe telefon nu arăta așa ceva.