| catalynx a întrebat:

am avut o problema pe vechiul windows xp sp 3 aveam multi virusi ultima data numai puteam instala un antivirus si numai puteam scana, imi dadea eroare cand intram pe siteul kaspersky sau bitdefender. Acum am facut cam vreo inca 3 reinstalari de windows de data asta un xp sp 2 si tot asa patesc ba chiar mai rau deoarece imi arata fisiere nou instalate cum ar fi winrar, winamp ca fisiere corupte, imi merge putin mai bine windowsul insa tot simt ca trage ceva de el la fel si la net, la fel nu pot instala antivirus ci din astea portabile, am interdictie pe site ca kaspersky.ro bitdefeder.ro la o scanare cu un antivirus s-a gasit un fisier suspicios intrebarea mea este ce se mai poate face in acest caz si de unde tot vin acei virusi daca eu am schimbat windowsul cu un alt windows. Inainte aveam sp3 acum am sp2.

1 răspuns:
| GrimReaper a răspuns:

Daca nu ai formatat toate patitile cand ai reinstalat windowsul virusii inca sunt acolo