| Andrei900Boss a întrebat:

Am avut probleme cu antivirusul, a detectat in lol ca e un virus Cloudvoice. Asa ca nu mai imi merge lol si imi spune remediaza eroarea asa ca l-am reinstalat si cand pornesc imi apare doar logou-ul.
https://prntscr.com/l5k49x Ii cam ciudat Windows 10 pe facebookgame room nu mergea instalat pe SaS 4 imi da eroare si s-a remediat de unele singure wtf. Asa ca nu stiu daca se remediaza si LoL adica League of Legends.

https://prntscr.com/l5k49x

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar aveai iluzia ca ceva de pe un site pe care scrie "100% free lol hack no virus " vine fara virusi?
Adauga-l la exceptii sau descarca de pe site-ul original.

| Andrei900Boss explică (pentru anonim_4396):

Ma am spus ca nu merge lol-ul antivirusul a avertizat ca ii un virus Cloudvoice dar nu e si l-am luat 100% de pe sitea-ul lor! si in plus l-am reinstalat din cauza ca Cloudvoice nu mai era si ar trebui sa fie instalat e acum cand l-am instalat imi apare doar logou-ul timp de 2-3 secunde. si dupa se inchide de parca nu merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Dezinstaleaza antivirusul.

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu e nevoie să dezinstalezi nici un antivirus, doar bagă-l la exceptiile antivirusului. Cam orice antivirus are o opţiune unde poţi să bagi un crack, joc, fişier ca excepţie să nu fie şters. Ce antivirus ai?

| Andrei900Boss explică (pentru AlexDarius3):

Zemana ala detecteaza si Trojan Calul. dar problema e ca sa remediat problema si imi merge lol-ul.

| Andrei900Boss explică:

Logo-ul trebuie asteptat 3 secunde si se inchide. si nu merge lol-ul.