| adiTzaa19 a întrebat:

Am avut un fisier video ce l-am sters din greseala! De atunci mi-am reinstalat windows-ul de vreo 5-6 ori. Exista o sansa sa recuperez acel fisier video? Dau funda! Plsss ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Doar daca ai facut back-up, altfel e dus.

| Sperman a răspuns:

Nu, nu mai exista! Sorry.

| VORTEX a răspuns:

Nu se mai poate recupera, e pierdut definitiv. imi pare rau pentru. tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă a existat un proces de scriere în acea zonă de pe hard-disk... având în vedere de câte ori ai mai reinstalat degeaba și sistemul de operare...NU!
Încearcă totuși utilarul gratuit Recuva. Uneori mai reușește ceva.
Altul mai bun ar fi Runtime GetDataBack for FAT32/NTFS. E comercial, dar te descurci tu să-l piratezi, căutând puțin pe Google devil Politica site-ului TPU.ro nu încurajează public pirateria așa că eu n-am s-o fac. GetDataBack dă un randament foarte bun în ceea ce privește recuperarea datelor, dar chiar și în cazul acestui program, dacă s-au mai scris fișiere în acea zonă de pe hard-disk peste cele precedente sau chiar șterse fiind de mâna ta...mă tem că șansele sunt minime!

| tvonlinee a răspuns:

Nu cred ca poate fi recuperat