| mircea_8413 a întrebat:

am avut un virus si de atunci daca dau comanda ctrl+alt+delete pentru task manager imi zice task manager has been disabled from administrator ce pot face? vreau sa pot folosi din nou task manager ma puteti ajuta va rog dau funda
scuzati categoria e cea mai populata

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Ia un utilitar numit : task manager fix 2.0 il gasesti pe softpedia este un utilitar freeware (gratis)

| vatco a răspuns:

Downloadeza mallwarebytes da full scan, dupa ce iti apare lista cu virusi da remove selected, o sa isi dea restart si o sa iti mearga task manager si nici virusi nu o sa mai ai.