| anonim_4396 a întrebat:

Am avut windows 7 si am primit eroarea aceea Bluescreen dupa care am reinstalat windowsul si nu imi mai apare, de data asta am instalat windows XP. Problema e ca atunci cand termin de instalat driverul pentru placa grafica imi cere sa restartez calculatorul, iar dupa ce se restarteaza nu imi apare nimic pe ecran. Imi apare pentru cateva secunde "no signal" iar dupa monitorul ramane negru, Stie cineva care ar fi problema?

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Poate nu e buna versiunea de windows xp, sau driverul nu e cel corect sau suportat de windows chiar. Totusi, de ce xp? nu prea mai merge nimic cu el acum.