| Raul199612 a întrebat:

Am bagat intr-un fel mufa verde pe culoarea verde adica pentru boxe( si se aude doar subufferul) de ce nu merge oare?
pls ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| corinuta20 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi si firul roz si ai grija sa fie bagata bine. Funda?

| JASMYNA88 a răspuns (pentru corinuta20):

Firul roz e de la microfon

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar atat? Dar cu celalalt fir ce ai facut?

| rater1994 a răspuns:

Verde->Verde Roz->Roz Albastru sau Negru la celalat.Intri in Control Panel Hardware & Sound ->Sound ->Configure pe cat ai tu.

| JASMYNA88 a răspuns:

Pai ai bagat boxele in subwofer? e posibil ori sa fie arse boxele celalte, ori nu le-ai bagat bine, ori nu ai bagat mufa pana in capat.

| ITHelper a răspuns:

Nu este nimic din ce au zis ceilalti.
Problema este ca asa zisul "driver audio", este putin defect, sau nu este compatibil in totalitate cu boxele tale. Tot ce trebuie sa faci este sa bagi mufa jack(cablul de la boxe), doar pe jumatate. Adica sa il bagi da sa mai lasi o parte din "metaluk" acela scoasa afara. Si o sa vezi ca se aude perfectwinking
Funda daca te-am ajutat!