| Zidovsky a întrebat:

Am bagat usb-ul de la telefon in pc,si kaspersky imi zicea ca e un virus(Fals), inainte de asta am descarcat Bitdefender pe telefon, am dat scan si nu mi-a detectat nimic. Kaspersky m-a intrebat ce sa ii dau: sa scaneze cardul si sa blocheze virusul sau sa nu faca nici un proces.Am dat ultima varianta si tot mi-a facut ceva la el.Acum cand conectez telefonul,sau doar cardul la pc,imi arata ca are fisiere pe el(imi dau seama dupa spatiul ocupat,e aproape full de la jocuibig grin),dar nu imi apare nici un fisier cand intru in elstraight face Care e problema,cum fac sa imi apara fisierele? Mentionez ca pe alt pc,unde nu am antivirus, pot vedea fisierele, dar la acel pc nu am cititor de card. Ce ma sfatuiti sa fac?sad FUNDA!

2 răspunsuri:
| Koala a răspuns:

Kaspersky e un anti vrius rus din cate stiu.Si nu e prea bun laughing.Lam avut si eu si mie imi arata tot felul de virusi ca am in pc l-am dezinstalat si maim luat noul antivirus de la eset. Daca il vrei dezinstaleazati kaspersky si scrii pe google eset smart security 6 si til instalezi si nu mai ai probleme.Si cu cardul daca ai windows 7 bagi cardul il lesi sa se conecteze intri in my computer si dai click dreapta unde ai iti arata cardul si dai format si til formateaza.Si te duci apoi de unde ai luat jocul de la prieten etc bft

| Cosmyn96 a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul inainte sa conectezi telefonul.