| m3looo a întrebat:

.Am cautat pe net iPhone-uri: 6, 6s etc. si am dat peste REPLICI..erau undeva la pretul de 500lei.Se merita sa cumpar replica iPhone 6sPlus? Va rog sa si argumentati.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

O replica e facuta cu piese slabe si merge mai prost decat un smartphone obisnuit la acelasi pret. Ce poate fi prost? camerele foto - de cea mai slaba calitate, cea mai mica rezolutie, cea mai slaba sensibilitate la lumina, cele mai proaste culori, difuzor prost, procesor la fel, ram putin, soft slab, memorie putina, baterie slaba, ecran slab si daca tot e replica de iphone, nu accepta nici card de memorie. O replica e buna poate la aspect - de la distanta. Mai bun decat o replica e un smartphone obisnuit.

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Iti dai seama ca nu merita, e replica! Duh... Ia-ti ceva original