| RamboxxL a întrebat:

am contul de insta cu Facebook si nu il mai vreau cu Facebook-ul, cum fac? funda happy

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Https://www.instagram.com/accounts/edit/?hl=ro aici nu poti schimba sa pui alt e-mail cumva? si sa salvezi

| RamboxxL explică (pentru cfrtobias):

Pe telefon merge am contul de Facebook insta pe pc nu imi merge...

| QElenaBoghiu a răspuns:

I-l ștergi. Și îți faci altul happy ma refer la cont happy

| RamboxxL explică (pentru QElenaBoghiu):

Mda... mi-a fost spart contul de Facebook si adresa de mail este blocata si prin tel nu imi trimite nimic...

| dbigiu84 a răspuns:

Incearca sa-ti raporetezi contul, daca ai multe raporturi pe un cont s-ar putea sa fie banat. Funda?