| Bogdan2111s a întrebat:

am cump o tableta Allview Viva i8 are cam vreo 3 luni si astazi cand am intrat sa ma joc am observat ca nu mai dispare bara aia de jos care revin la pagina de destop care ies etc va rog care poate sa ma ajute inainte aparea putin si pe urma disparea acun nu mai dispare.

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Dai o resetare

| M3K4N0ID a răspuns:

Daca mai ai garantia du-te cu ea de unde ai luat-o! Sau sterge acel joc!

| Bogdan2111s explică (pentru M3K4N0ID):

I-am dat reset si tot asa face, nu face numai la acel joc si a toate