| PicakuElectr1ze a întrebat:

Am cumparat o pereche de casti noi "AH-100".
Are 2 mufe separate.Una pentru microfon si alta pentru sunet.

Am bagat ambele mufe in unitate si nimic.
Am mai stat cam 20 de minute incercand sa vad care e problema dar nu stiam.

M-am dus la Altex si am spus ca, castile sunt defecte si i-am explicat ce s-a intamplat.

Angajatul a conectat castile la un laptop si se auzea perfect.

M-a intrebat daca alte casti merg la pc-ul meu si am raspuns ca da.

Mi-a spus ca e de vina driver-ul de la placa de sunet si ca trebuie sa pun altul dar eu nu stiu care driver sa pun.

Funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sunet pe boxe daca pui? ce placa de sunet ai? in ce culoare ai bagat mufa?

| PicakuElectr1ze explică (pentru anonim_4396):

Da.Am sunet pe boxe daca le pun.Nu stiu cum sa aflu ce placa de sunet am, si am pus roz cu roz si verde cu verde.Am folosit lanterna de la telefon sa ma asigur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PicakuElectr1ze):

Mai bine faci un print screen la setarile de la placa de sunet

| PicakuElectr1ze explică (pentru anonim_4396):

Adauga-ma pe skype.Sunt KeepOtaku si am o poza cu un baiat in alb si negru.