| Seby1994 a întrebat:

am cumparat o unitate de la un prieten, iar cand am ajus acasa am curatat-o si am pornit-o. surpriza. pornesc ventilatoarele,apare imagine si atat. nu incarca windows, nici un beep. bag un cd cu windows last xp... dau restart, apare logo-ul lastxp...si apoi o eroare: could not read from the device
[command: boot] [line: 26.1] [file: cdsheell.ini]
/menu nici tastatura nu functiona. precizez configuratia unitatii: pl. baza: asrock k7s41gx socket 462, procesor: amd athlon xp 2600+ hdd 80 gb nu stiu ce marca...ram un gb ddr1. acel prieten mi-a spus ca placa de baza este arsa... voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| NEsCaFfe a răspuns:

Schimba unitatea

| Seby1994 explică (pentru NEsCaFfe):

Ma asteptam la un raspums mai concis

| NEsCaFfe a răspuns:

De undea ai cumparat-o?