| anonim_4396 a întrebat:

Am dat comanda de o placa audio Creative Sound Blaster Audigy SE, 7.1 surround, bulk. Din cate am vazut pe alte forum-uri, pentru a o putea folosi trebuie sa dezactivez din BIOS placa de sunet on-board. Imi poate spune cineva cu pot sa o dezactivez?

Răspuns Câştigător
| dany1219 a răspuns:

Nu e neaparat sa o dezactivezi, aceeasi placa am si eu si nu am dezactivat nimic, functioneaza amandou fara nici un fel de problema.winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa le folosesti pe ambele placile de sunet daca sunt diferite nici nu necesita dezactivare doar daca sunt de acesti marca acesti serie atunci trebuie sa faci dezactivare din bioswinking