| VasileAmadon a întrebat:

Am de ales intre aceste 2 laptopuri:https://www.laptopsdirect.co.uk/......ersion.asp
Și:https://www.currys.co.uk/......4-pdt.html
Medion Erazer are 1TB HDD in plus,vreau sa iau unu dintre ele pentru a ma juca Pubg, Battlefild 5 la setări de High,va rog sa ma ajutați, mulțumesc

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia mai bine Lenovo decât Medion (?)

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Au aceeasi placa video deci sunt egale in jocuri eventual i7

| VasileAmadon explică (pentru LasleaIoan1972):

Medion Erazer are si 1TB HDD, dar are și procesorul m-ai bun nu?

| Wr3nch a răspuns (pentru VasileAmadon):

Medion e mai ok, si in plus jocurile ocupa mult spatiu deci cu hdd-ul ala poti instala linistit. Eu as merge pe el daca doar din astea doua poti alege.

| VasileAmadon explică (pentru Wr3nch):

Dar Medion are procesul m-ai bun decat Lenovo nu?

| VasileAmadon explică (pentru Wr3nch):

Procesorul "

| Wr3nch a răspuns (pentru VasileAmadon):

Da, e mult mai bun ca cel de pe Lenovo. Btw e mai bun nu m-aihappy