| Danyel129 a întrebat:

am de ales intre o consola Nintendo dsI si un psp 2004.Care ar trebui sa aleg?

6 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Nintendo-ul, poti face poze cu el si poti naviga pe internet, pe psp poti juca numai jocuri.

| UtilizatorulN a răspuns:

Nintendo e mai nou si te poti juca jocuri captivante gen Mario Galaxy. Pe PSP poti sa joci un Most Wanted etc. big grin Daca ar fi dupa mine, as alege Nintendo'ul.

| Numby a răspuns:

PSP e mai fain

| mary1990 a răspuns:

Psp

| Eyelevel a răspuns:

Sincer mie imi place mai mult psp-ul... Poti juca jocuri mai captivante gen: MotorStorm Arctic Edge sau Mortal Kombat Unchained.