| Eastwood a întrebat:

Am descarcat de pe site-ul Microsoft Windows 10, si am deschis Windows 10 si acum scrie upgrading windows. Are ceva daca nu l-am pus pe stick sau Dvd?
Va merge la fel de bine?

Răspuns Câştigător
| Alexpro908 a răspuns:

Da, va merge la fel de bine chiar daca nu l.ai pus pe sick sau dvd deoarece cat timp se upgradeaza la versiunea dorita (windows 10) nu o sa mai ara importanta. Versiunea vechea (adica windows.ul vechi) nu o sa-l mai ai, vei benificea de sistemul de operare cerut.
Sper ca am fost folositor. O zi buna!