| romario97 a întrebat:

am descarcat programul "Virtual Dj"si vreau sa modific o melodie, adica in acea melodie sa dau dedicati pentru cineva.Cum fac asta? daca puteti sa-mi lasa-ti si un id de mess ar fi si mai bine.Dau funda cui imi zice cum sa-l folosesc!

6 răspunsuri:
| bangy a răspuns:

Romario... programele astea nu sunt facute pentru animale retarde, manelisti, boi, prosti s.a.m.d, desi mai sunt si unele exceptii. Vezi ca a crescut iarba si cred ca ti-e foame dupa o iarna grea!

| Anna2003 a răspuns:

Buna... Eu iti recomand sa il stergi ...Pentru ca:
Toata lumea zice ca are ff munti virusi.

| unknownn a răspuns (pentru Anna2003):

rolling on the floor

| Anna2003 a răspuns (pentru unknownn):

Poate sti tu unul mai bunlaughing

| romario97 explică (pentru Anna2003):

Nu vreau sa-l sterg, doar sa stiu cum sa dau o dedicatie ca ii trebuie cuiva nu pentru mine.

| Anna2003 a răspuns (pentru romario97):

Aaa...