| Fck99 a întrebat:

am descărcat recent aplicația "Mauf" prin care poti schimba culorile din messenger cu unele personalizate, insa cand vreai sa schimb o culoare îmi apare mesajul ca a fost schimbată insa nu se intampla nimic. Stiti de ce? *dau funda*

7 răspunsuri:
| Justme111 a răspuns:

Dupa ce trimiti mesaj o sa se schimbe laughing

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salutare,nu trebuie sa descarci neaparat o aplicatie
Urmeaza-mi pasi de mai jos
Intra in messanger>Cauta-ti o persoana>Dai pe ea, sus apare un (!) si apesi pe el>Selectezi Color Chat: Si gata
Poti adauga si emoticoane

| Fck99 explică (pentru Deny_Denis_2001):

Stiu dar prin Mauf poti pune ce culoare vrei tu, nu doar culorile din Messenger, de exemplu poti pune negru, sau alb, etc.

| Deny_Denis_2001 a răspuns (pentru Fck99):

Atunci incearca cu un reboot, adica restart la aplicatie, cand ai dat save la culoare

Succes

| Fck99 explică (pentru Deny_Denis_2001):

Tot nu merge

| Culai_Igor_2000 a răspuns:

La mine tot nu merge.