| GBassMafia a întrebat:

SALUT TPU! am descarcatde vreo 6 ori GTA 3 pe telefon si nu merge. telefonul indeplineste toate cerintele jocului iar jocul e pentru android 1.3 si eu am 2.3.6. telefonul este Huawei ascend y 200. sper sa ma puteti ajuta! dau funda!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

laughing era sa cad pe jos de ras de ce prostii ai scris. 1.3 e vesriunea jocului. aia e o versiune care arata stadiul de dezvoltare. De ce nu merge, pai nu il instalezi corect. De ce nu o sa mearga dupa instalarea corecta? deoarece telefonul sta prost din pct. de vedere hardware

| Mogos_Daniel_1989 a răspuns:

Pai asta e problema.Trebuie sa cauti daca este compatibil si pentru Android 2.3.6.