| Pitbull41 a întrebat:

Salut TPU,
Am deschis acum 15 minute System and Maintenace si am dat update la rating deoarece era 1.0 iar dupa ce i-am dat update a crescut la 3.3. Intrebarea este la ce ma ajuta acel rating care acum este 3.3 la jocuri sau la ce? Astept raspunsuri pana acum nu i-am dat update niciodata.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E doar un indice de performanta ce iti arata cam cat de bun este/ar trebui sa fie calculatorul tau.Nu te ajuta cu nimic, decat sa iti compari calculatorul cu altele sau daca vrei sa-ti faci un upgrade. O sa vezi ca nu conteaza mult, daca pe un HDD ai scorul 5.0 si iti iei un SSD o sa urci la 7, 7 si ceva.

| K0sti a răspuns:

La nimic, la ce sa te ajute...e doar o informatie...greu!