| downloadjocurionline a întrebat:

Am desfacut pc-ul meu ca sa il ster de praf am dat cu pensula pe placa mea video 9800GT si cred ca am zgâriato, am dat cu pensula si pe processorul meu Intel core 2 duo E65502, 33GHz si pe placa mea debaza Asustek si acum nu imi mai arata nimic se aprine si incepe sursa sa v-jietare si atat il tin așa o ora si nu se intâmplă nimic, URGENT FUNDĂ

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Core 2 duo E65502, 33GHz? Ce e aia, racheta?

| sltlp a răspuns:

Sa il tot tii asa ca poate se strica si mai tare. Pc-ul nu se curata cu pensula...
Cumpara un spray cu aer si curata iar, tot. Poate o sa fie ok dupa, poate...

| CPAElites a răspuns:

Ai conectat alimentarea separata pentru procesor?
https://itec226pro.files.wordpress.com/2013/12/20.jpg