| stefan1902 a întrebat:

Am doua intrebari pentru cei care cunosc :
1. Care este cel mai bun laptop de gaming de pe piata la ora actuala (tin sa precizez ca nu conteaza bugetul, adica poate sa fie si de 30 000 lei)
2. Daca totusi ar fi sa ma limitez la un buget de 15 000 lei ce laptop de gaming ar fi cel mai bun.
As dori raspunsuri la ambele intrebari?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

1. De ce laptop si nu desktop? On-topic, iei si iti configurezi un superlaptop de la eurocom - https://eurocom.com/ec/modelsg(1)Superlaptops - te uiti pe acolo si o sa intelegi singurel de ce
2. Te uiti la linkul de mai sus si te limitezi la doar 15.000. Ideea e ca in 9000 faci un desktop care sterge pe jos cu laptopul la 15.000...

| Serghei1722 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sunt de acord. De ce laptop? laughing)

| stefan1902 explică (pentru Serghei1722):

Am ales laptop pentru ca am nevoie de mobilitate, nu prea stau mult in acelasi loc si de acea aleg laptop

| Serghei1722 a răspuns (pentru stefan1902):

In acest caz da, ai dreptate, dar ai grijă pe ce investești banii