| Alin0001 a întrebat:

Am downloadat un program de recuperat fisiere sterse numai ca, atunci cand dau cautare, ma pune sa aleg dintre partitia C si partitia D. Numai ca eu, cand am sters respectivul fisier, acesta se afla pe desktop. Ce pot sa fac? Exista vreun alt program mai bun de recuperat fisiere sterse? Mentionez ca programul respectiv se numeste Recover My Files. Va rog ajutati-ma, e urgent!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Desktop inseamna C (pe windows 7 locatia este "C:\Users\\Desktop"). eu nu stiu cat de bun este ala insa eu folosesc getdataback http://www.runtime.org/data-recovery-software.htm
este shareware insa merita.

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Destkop face parte din c:\

| MishelleArt a răspuns:

Daca nu aveai programul download inainte ca fisierele sa fie sterse, nu mai ai cum sa le recuperezi. Si inca o precizare, desktop-ul face parte din partitia C. Deci. daca programul nu era inainte ca acestea sa fie sterse, nu mai ai cum sa recuperezi. sad

Funda?