| kalimdor a întrebat:

am facut ulterior update la Samsung galaxy note 3 la versiunea de android 4.4.2 si se pare ca am un bug problema rau. tastatura Samsung se tot opreste si nu pot scrie absolut nimic daca imi puteti spune cum sa refac problema sau trebuie sa dau resetare din fabrica? nu doresc sa dau resetare din fabrica deoarece telefonul a fost decodat neoficialstraight faceajutor va rog

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai de ce l-ai decodat neoficial? Da-i o resetare la setarile din fabrica, sau cel putin de la setari-aplicatii da-i la tastatura o oprire fortata+stergere date.