|

Salut TPU

am facut un video si vreau sa rezolv eroarea de windows adica bug imi da mai mult pe Youtube si nu stiu de ce am 3 hard disk si nu se ascunde play de pe Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=pJHjI-fvVuM

19 Raportează Evaluează
19 răspunsuri:
| a răspuns:

Reinstaleaza browser-ul si daca nu va merge cauta alt browser. Iti recomand opera.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru Udrescu4Ü):

Si tu ai problema asta? eu m-am obisnuit cu google chrome.

| a răspuns (pentru AndreiGamer3):

NU dar am avut-o dar mi-a trecut in timp cred ca am reinstalat chrome nu mai stiu exact.

| a răspuns (pentru Udrescu4Ü):

Am avut-o(problema)

Pai si cum o pot remedia cand intru pe Youtube nu dispare play ala unde e stop inainte etc... si nu dispare si imi da cum am dat eu pe video eroare daca fac asta.

Incearca sa reinstalezi google chrome.

Am facut nimic. e de mult cand a facut update la Adobe flash pe windows si a mai si facut ca sa am 3 harduri disk si a mai facut un update Feature update to Windows 10, version 1709 si nimic m-am uitat pe net eroarea e mare. ca imi merge video-urile problema e ca nu dispare ala cand dau full screen si daca te uici pe video daca apas pe google de 1-2-3 ori imi da eroare.
asa ca din cauza ca a si bagat niste Actualizari de caracteristici, si dupa pac vad ca nu imi mai merge Youtube, daca fac asa de parca isi da singur reload.

Ai incercat sa update-zi google chrome?

Se numeste o versiune de windows 10 pro update mult update si spune Daca acesta versiune nu functioneaza pentru dvs., incercati sa reveniti la una anterioasa din cauza de la update nu imi merge.

Nu cum?

Atunci incearca sa revii la o alta forma de windows (Reinstaleaza windows-ul )

Da dar daca cum ai spus sa ii fac update la google cum? poate merge
daca nu merge inseamna de la windows sunt buguri.

Este actualizat.

Https://www.youtube.com/watch?v=RyI7RyEEPxM Poate te ajuta priveste cu atentiesi uitate pas cu pas.

Ok daca vrei sa nu mai descarci alta versiunde de windows descarca alt browser ( fa cum vrei)

M-am uitat este actualizat. acum stiu de la ce e e de la windows. o mica problema nu stiu sa reinstalez windows big grin
dar are Introducere ce sa introduc? spune ca revin windows 10 pro anterioasa fara update.

Revin-o windows 10 pro.

Oke a si spus sa revin daca nu imi merge windows 10 pro. problema e ca isi da drumul si pe google? problema e ca imi pierd update-urile de la windows. si nici nu stiu daca isi da drumul la google, asa am spun eu ori isi da ori imi pierd update-urile, dar de la update-urile alea nu imi merge nu stiu ce sa fac.

Fa ce crezi ca este mai bine.