| dan666 a întrebat:

am folosit addmefast pentru urmaritori pe facebook am facut 9000 dar cand am oprit de pe site sa nu mai primesc urmaritori, au inceput sa imi scada cate unul cate unul de ce se intampla asta de nu ramane stabil? Dau funda pentru un raspuns ok

1 răspuns:
| Xavicvm a răspuns:

Cel mai probabil ei i-au dat "unfollow". Ei audat follow din addmefast doar ca sa faca puncte iar dup-aia nu i-a mai interesat de pagina ta. Au dat unfollow.
Exact ca la YouTube:
Din addmefast eu pot sa dau Subscribe la un canal doar ca sa fac puncte dar nu ma intereseaza canalul lui asa ca mai tarziu ii dau Unsubscribe.
Stiu ca e cam intarziat raspunsul dar eu zic ca e destul de explicit asa ca... imi dai funda?