| AlbertoAby a întrebat:

am google chrome si cand vreau sa intru pe facebook sau ceva ....imi apare deja emai-lul cum fac sa dispara emailul de acolo cand vreau sa ma conectez la facebook adresa mea e deja scrisa acolo deci cum fac sa o scriu eu sa nu mai apara acolo dau FUNDA!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Simplu, sterge cookie si parole > "clear browsing data"!

| GigiMD a răspuns:

Cel mai simplu tasteaza: ctrl+shift+delete ti se va deschide o fereastra unde poti sterge datele salvate automat (ceea ce doresti tu)

| Celentano1 a răspuns:

Cand te loghezi pe facebook, iti apare o chestie in dreapta sus care zice daca vrei sa memoreze adresa de mail si parola ta. DAi ca nu vrei asta si gata!

| changedgigi a răspuns:

Iti dai doua palme si te culci. Daca nu stii nici macar sa intri pe facebook.Ai da' capu meu.

| AlbertoAby explică (pentru changedgigi):

Tu macar sti sa citesti? te uiti la ce ma refer eu si ce zici tu... Vai de capu tau copilule du-te si i-a scoala de la capat...

| DyDydee a răspuns:

Sub email-ul tau scrie : nu ma deconecta. nu stiu sigur daca trebuie sa fie bifat sau nu, dar daca ai bifat si iti apare email-ul atunci ''sterge'' bifarea, iar daca nu e bifat, bifeaza... sper ca te-am ajutat cat de cat, bafta

| Stanica_Gili_1976 a răspuns:

Apesi pe casuta de nu ma deconecta apoi iesi si intri de mai multe ori.Incearca.