| adrianstefan a întrebat:

SALUT TPU! Am GTA V pe Xbox 360 si cand vreau sa il instalez ingheaza la 2035 mb! Efectiv nu se mai incarca! Va rog ajutati-ma. FUNDAA!(de preferat sa raspunda doar cine stie cu precizie!)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adrian0102 a răspuns:

Mai depinde de modelul xboxului.
Cum e xboxul e modat? prin Rgh sau Lt (daca e prin LT trebiue sa ai ultima versiune de modare LT 3.0)
Jocul necesita sa ai 8 Gb liberi pentru a il instala. Daca ai de ex un xbox 360 slim de 4 Gb nu ai cum sa il instalezi fara sa ai un HDD extern sau un Usb de minim 16 GB 2.0. Daca are HDD mai mare de 8 GB sepoate instala si daca ai jocul original tot necesita sa ai cel putin 8 GB spatiu de stocare free Dami ceva detalii despre consola si poate te ajut.

| alexdo97 a răspuns:

Depinde ce xbox 360 ai. Ce model ai? S-ar putea sa nu iti mearga pentru ca jocul necesita 8 GB free space. Daca nu ai atata, solutia este sa iti iei un USB flash drive.

| StefanMW2003 a răspuns:

Sall.si eu am un Xbox 360 cu hdd de 20 gb.mai am 13.7 GB liberi si am cumparat un gta V
Cand vr sa il instalez imi apare o eroare.(sa scot cd si sa reporbesc consola).sau:::: ramane blocat intr-o imagine si scrie loading story mode si ramane blocat... ajutorrr plzzzz