am Huawei Ascend Y330 si nu pot sa il rootez,deoarece la multe programe imi da fail,sau la altele imi da succes, iar dupa ce se restarteaza imi arata ca nu are root....Ma poate ajuta si pe mine cineva cum sa il rootez permanent? Am incercat si z4root,dar se blocheaza aplicatia si se inchide,si cand dau sa o redeschid apare ecran negru,si doar la restart iar mi se deschide,dar degeaba, deoarece iar se blocheaza.Dau funda care ma ajuta sa il rootez!

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Descarca iRoot pe computer, il instalezi apoi conectezi telefonul si va merge.