| smartyboss007 a întrebat:

Am și eu o întrebare, eu sunt în Cehia și vreau să plec acasă în Romania, am o tableta Lenovo sistemul de operare android, ce gps îmi recomandați să folosesc? Va mulțumesc!

7 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Be-On-Road,iti descarci hartile de care ai nevoie, si poti pleca laughing

| darrio2007 a răspuns:

Nu stii sa ajungi in Romania sau ce anume?

| gelu1970 a răspuns:

Here
waze
map factor
sygic
GPS Navigation BE-ON-ROAD

| smartyboss007 explică (pentru darrio2007):

Ba da știu dar în caz de urgență, nu știu poate fi un drum închis trebuie să o i-au pe o rută ocolitoare și nu cunosc acea rută îmi trebuie un gps.

| darrio2007 a răspuns:

Eu am pe telefon Sygic.Intra in Google play si descarc-o de acolo.Gratuit.Are 48,28 mb

| smartyboss007 explică (pentru darrio2007):

Te-ai folosit de el? E bun? Mersi!

| darrio2007 a răspuns (pentru smartyboss007):

Da.Dar l-am descarcat de pe un site.Iti spuneam care dar nu ma lasa sa scriu aici.Nu de pe Google play.L-am folosit cand am fost in Ungaria astă-vară.