| Cosmin2893 a întrebat:

Am și eu o întrebare vreau să știu dacă există vreun program care îmi măsoară traficul făcut pe internet ori că downloadez ori că uploadez? Eu am un stick de internet de la Digi cu traficul de 5GB și vreau să știu cât trafic am făcut pe internet ca să calculez cât trafic mai am din cei 5GB de internet.

Fundă pentru cel mai bun răspuns.
Funda se v-a aloca, doar dacă program pe care îl voi folosi v-a funcționa. Menționez că am Windows 7 Ultimate X64.
Dacă aveți programe de genul lăsați-mi link-uri de unde le pot descărca și eu.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca programul asta.
Sursa:http://www.netlimiter.com/download

| mihai69 a răspuns:

Păi chiar utilitarul care se instalează odată cu driverele stick-ului face treaba asta! Folosește-l!