| FuegoJr a întrebat:

Am incercat azi sa instalez niste moduri (vehicule) in GTA San Andreas cu SAMI.
Selectez folderul jocului, selectez modul (arhiva), pe urma dau continue si pe urma scriu numele noii masini si ce masina sa inlocuiasca si cand dau install da eroare.

Link Eroare: http://i.imgur.com/fm1nb.png

Mersi.

PS: Modurile sunt luate de pe GTAINSIDE.COM

Răspuns Câştigător
| KungFuBoy a răspuns:

Pt inceput incearca sa iei alt versiune de SAMI (poate cea mai noua) daca tot nu merge dezarhiveaza modurile si instaleazale dezarhivatewinking>>>daca inca nu merge instaleazale manual cu IMG tool eu asa facwinking >>>>sper ca m-am facut inteles PS daca nu stii sa le instalezi manual uite id-ul meu ady_2009_you@yahoo.com.

2 răspunsuri:
| FuegoJr explică:

Ți-am dat add, sper să poți să mă ajuți.

| KungFuBoy a răspuns:

Ia id-ul meu de mess ady_2009_you te ajut euwinking