| adrianstefan a întrebat:

Am incercat sa descarc GTA V si sa-l scriu pe dvd pentru al juca pe xbox, dar nu mi-a mer.Ingheta la 2035 mb, fix cand trebuia sa mi se descarce partea 1.Am zis ca nu-l mai scriu deoarece nu mai vreau sa stric dvd-uri bune, dar m-am hotarat sa-mi cumpar dvd-uri rescriptibile.Ati putea sa-mi spuneti cum se descarca si se scrie(vreau foarte detaliat si clar) si daca puteti sa-mi dati un link cu jocul?(de preferinta as vrea sa raspunda doar cei ce l-au facut si a mers)Multumesc anticipat!(Apropo, hard-ul este de 15 gb, xbox-ul nu este Arcade sau alte modele, este Xbox 360 slim, are cel mai recent update)DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai consola modata lt macar?

| adrianstefan explică (pentru sltlp):

Da

| sltlp a răspuns (pentru adrianstefan):

Lt 3.0. Ai folosit si abgx-ul inainte?

| adrianstefan explică (pentru sltlp):

Dar daca era modat rhg sau rgh(nu mai stiu bine)cum trebuia sa procedez?

| sltlp a răspuns (pentru adrianstefan):

La rgh trebuie facut cu ISO2GOD + freestyledashboard/xexmenu

| Jipa95 a răspuns:

Ai vazut ca un cd cu un joc original pentru pc are pe el 3 punctulete foarte mici tocmai pentru faptul pentru a nu se pirata acel joc? Desigur cine se pricepe in domeniu si chiar vrea sa-l pierateze de pe cd-ul original, o poate face cu anumite programe de software, dar nu asta am vrut sa-ti spus. Faptul ca tu nu poti sa scrii acel dvd inseamna ca si jocul acela are un fel de ''programel'' daca ii pot spune asa ascuns pe undeva in joc care nu te lasa sa il scrii si pe alte cd-uri / stick-uri. Faptul ce ma face pe mine curios, si nu ai precizat in intrebarea ta este ca nu ai incercat sa-l copiezi pe un stick. Incearca si cu un stick! bft happy

| LuciWv a răspuns:

Deacrod cu Jipa95, dar poate acea versiune este facuta de un om rau ca sa nu zic alt cumva care a vrut sas-i bata joc de alt-i, a pus jocul cu erori sau ne-complet pe acel site.
Mai bine cumperi jocul, dai bani dar ma-car iei ceva bun.

| AlexAndrei96 a răspuns:

Lasa frate Xbox-ul.e praf la GTA V. Si ce naiba ma? Tu dai o tona de bani pe modare in loc sa-ti iei un GTA V original? Eu te sfatuiesc sa renunti, si sa-ti iei un PS4/Xbox One. Personal aleg PS4 pentru ca il am si sunt foarte multumit de el, dar. faci cum vrei.