| Taur7 a întrebat:

Salut TPU,am instalat antivirusul,,bitdefender antivirus free edition,, si nu stiu pe cat timp il am? cum aflu perioada antivirusului meu? Si spuneti-mi daca e bun?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

E pe viata, insa trebuie sa iti faci cont bitdefender si sa il activezi.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pentru free edition nu iti trebuie key. il activezi asa cum ti-am spus. pentru un antivirus free e bun il prefer inaintea avast free, avg free, panda free, avira free.

| Джурий_Катька_1986 a răspuns:

Âl am și eu. E bun. Doar că âmi scrie 16 days left... iar dacă doresc să prelungesc trebuie să cumpăr license key. Ți-aș spune că orice antivirus costă bani din câte am instalat eu.

| Taur7 explică:

Da mi-am facut cont, si e activat.MS