| flavia2000 a întrebat:

Am instalat antivirusul Bitdefender Free. E buna? Mie nu imi pre place pentru ca nu ma lasa sa intru pe diferite site-uri. Imi puteti recomanda un antivirus mai bun si free? Funda puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Eu folosesc de vreo 3 ani Avast si e bun si gratuit. big grin

| doctorandus a răspuns:

Pe 2012, BitDefender a fost declarat cel mai bun antivirus, la egalitate cu Kaspersky. Diferentele intre antivirusurile de top sunt minime iar BitDefenderul te protejeaza pentru a nu-ti infecta calculatorul prin a vizita websituri infectate (asta daca nu are modul de protejare a copiilor activat, ca atunci blocheaza websiteurile pentru adulti).

| vladutt a răspuns:

Salut.Dupa parerea mea, cel mai bun antivirus este AVG.Eu il am si merge struna.Bafta.

| Anonimacuprobleme a răspuns:

Acest antivirus este foarte bun nu te lasa sa intri pe anumite programe pentru ca te protejeaza insemna ca acelea au virusi alte anti virusi nu iti fac asa pentru ca nu au aceasta optiune ele decat iti sterg dar Bitdefender Free nu te lasa sa iti intre si mai bine pentru ca sdaca intra stergi... circuitele calculatorului se obosesc si se va strica

| alexxptg20 a răspuns:

Salut bine inteles iti dau eu unu ff bun si free dar pentru 30 zile uite asta e cel bai bun avira Uite si un link http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus