| Cristian_Mihai_1994 a întrebat:

.. Am instalat de curand windows vista sivambo mica problema cu placa video... Am instalat driverul, mi-a aratat ca sa instalat cu succes si i-am dat restart, dupa ce sa restartat a aparut iconita cu window mi sa inchis monitor si asa ramane, daca intru in safe mode dezinstalez driverul si ij dau restart, imi merge perfect ca si cum ar fi instalat... Nu inteleg de unde ar fi problema, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| n1n1o a răspuns:

Sal, ti-ai raspuns singur, cauta sa downloadezi driverul de pe site-ul oficial.

| Cristian_Mihai_1994 explică (pentru n1n1o):

Driverul este downloadat dp site + ca am incercat si cu cd driverul care il am la placa... face acelasi lucru... dupa ce dispare iconita cu windows se stinge monitorul si asa ramane

| n1n1o a răspuns (pentru Cristian_Mihai_1994):

Incearca windows 7 probabil driverul de la placa video nu este compatibil cu windowsul