| Visrass a întrebat:

am instalat lollipop pe s5 SM-G900H ( modelul octa-core) cu odin si am downloadat firmware din Indonezia si nu are limba romana... stiti vreun frmware din vreo tara care are limba romana si sa fie lollipop?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca nu ma insel, modelul cu opt nuclee este doar in zona asiatica si nu vei gasi pentru moment nimic in limba romana.

| Visrass explică (pentru MskDesign):

Dar de ce doar in Asia? l-am gasit si pentru Rusia, Brazilia si alte tari care nu se aflta in asia...