| anonim50456 a întrebat:

Am instalat o aplicație pe Windows 10 numita Skinpack El Căpitan 2.0, și acum nu mi se mai deschide niciun folder, practic nu ma lasa sa umblu în laptop, ce pot face?
P. S. Nu vreau sa reinstalez Windows-ul
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| IoanXDD a răspuns:

Incearca sa intri in "Safe Mod" si ori dezinstalezi programul ori dai un "System Restore".

| anonim50456 explică (pentru IoanXDD):

Și cum pot intra acolo?

| Ironwin a răspuns (pentru anonim50456):

Cand pornesti laptopul apesi repetat pe F8 (de obicei dar nu obligatoriu sa fie tasta asta, poti cauta pe net dupa modelul de laptop pe care il ai) si apere o lista de optiuni de boot, alegi Safe Mod simplu.

4 răspunsuri:
| IoanXDD a răspuns:

Incearca sa opresti programul din task manager si dupa sa il dezistalezi.