| lombardi a întrebat:

Am instalat recent cea mai noua versiune de Adobe Flash Player adica 11 ca am avut 10, dar a aparut si o problema. Cand intru cu internet explorer fie el intr-un video sau fie intr-un site in locul imaginilor si al videourilor vad niste X-uri rosii,cu Google Chrome nu am nicio problema, vad pozele si videourile dar cand dau pe IE automat vad doar textul scris ca in locul imaginilor si al streamurilor sunt doar niste X-uri. Am instalat asa: Adobe flash player 11 plugin. Mai trebuie instalat ceva pe langa sau cu exploreru ceva? Ah si daca intru in unele siteuri cu IE imi scrie ca nu am instalat Adobe Flash Player desi eu il am instalat.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru simplu fapt ca IE foloseste alta varianta de flash decat Chrome, Mozilla si Opera. Asa ca trebuie sa iei varianta pentru IE.

| MCG a răspuns:

Nu s-a instalat bine si mai trebuie si Adobe ActivXwinking

| gogυ a răspuns:

Adobe flash player e de doua feluri pentru IE si non IE.Trebuie sa le instalezi pe amandoua.http://fisierulmeu.ro/......2-rar.html

| Bogdacutuu a răspuns:

In primul rand nu folosi Internet Explorer, absolut orice alt browser e mult mai bun. Apoi iti trebuie plugin special pentru IE, dar cel mai bine nu il folosesti si gata