| iAMVi a întrebat:

Am instalat toate adblocker-ele posibile pe lumea asta dar tot imi apare o reclama enervanta pe 60% din site-urile vizitate, stiti ceva mai eficient?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Reclama aia e un virus de browser (malvertising), daca nu te-ai prins, asa ca ca adblock-ul tau nu va face niciodata nimic!

| NAT0 a răspuns:

Foloseste opera si ai de la opera un adblocker si ai si vpn.

| iAMVi explică:

Chiar sunt enervante si banii se fac si din vizite pe site, nu dau faliment ca pun eu un adblock

| simina96 a răspuns:

Stiu sentimentul. si pe mine ma dispera maxim reclamele lor.Cred ca oricate adblock-uri ti-ai instala tot o sa-ti apara cel putin una, pe oricare site ai intra.Eu nu stiu ce sa ma mai fac cu reclamele alea pop-up virusate pe care cu greu le pot inchide cand vreau sa ma uit la un film.Am antivirus, vreo 2 adblock-uri si degeaba nu ma ajuta cu absolut nimic.Cu alea inofensive m-am obisnuit, macar le pot inchide cu usurinta.

| WinstonGaychill a răspuns:

Auschwitz jew-blocker

| iAMVi explică (pentru WinstonGaychill):

N-am asa mari probleme cu evreii, mersi laughing