| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

am instalat windows 10 si merge mai greu decat windows7 mai ales google-ul si jocuri care le am pe laptop,cum fac sa meargă mai bine, am 3gb ram si 1, 44ghz

4 răspunsuri:
| JohnyMoga a răspuns:

La ce ai bagati wind 7 profesional x32 bit ca cu wind 10 nu stiu ce faci u laughing

| AngelOfD3ath a răspuns:

Nu este prea bun windows 10 ar trebui sa iti bagi un windows 7 ca e mult mai bun.
Si dacă zici ca iti merg greu jocurile s-ar putea sa fie din cauza procesorului findca e foarte slab.
Descarca CCleaner si dăi la curătare si dupa la Registru si scanează pentru probleme si s-ar putea să iti mearga putin mai bine.
Acest program sterge programe sau fisiere care nu au ce căuta in pc tău si care iti incetinesc pc.

| vidii a răspuns (pentru AngelOfD3ath):

Tu cred ca glumesti nu? Chiar astazi am facut update de la windows 7 x64 la windows 10 x64 pro, se misca mult mai fluent, e mai rapid, mai usor...iar Microsoft edge este peste google chrome, testat de mine si de multi altii

| anonim_4396 a răspuns (pentru vidii):

Win 10 cred ca trebuie sa se muleze perfect pe sistem.La tine s-a mulat, la altii... Dupa cate am inteles win 10 merge pe o placa video mai de doamne ajuta.