| TPULion a întrebat:

Am instalat Windows Xp si nu imi merge sunetul, am incercat sa intru in control >panel--Sound and Audio Devices
http://imgur.com/delete/jNM9tKSFcikiDlF
Am instalat Realtek a947 si nu stiu cum sa il bag.
Funda! Raspuns urgent va rog!

3 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Instaleaza toate driverele de pe CD-ul primit cand ai luat pc-ul, scoate si baga firul de la boxe, dezinstaleaza realtek pe care il ai si instaleaza-l din nou. Intra pe siteul realtek si vezi de acolo ce driver ti se potriveste pentru pc-ul tau.

| Vanyum a răspuns:

Păi asigură-te că placa ta de sunet e Realtek AC 97, scoate-ţi Everest şi verifică...

| TPULion explică:

Raspuns urgent plzz