| anonim_4396 a întrebat:

am internet prin romtelecom clicknet de 14 mbps, ( inainte aveam prin 2 mbps si youtube-ul imi mergea fara intreruperi la orice video in 480 p ) dar cu asta de 14 mbps abia incarca la 360 p, de ce? de descarcat merge cu viteza mare, de vazut pe net diverse lucruri, incarca mai repede ( in afara de filme ca si la alea incarca greuuuuuuuuuu) m-am saturat sa tot astept atat sa imi incarce netu asta prost un video ca sa pot si eu dracu sa il vad
PS: am facut o criza cand am vazut ca nu-mi merge si am apasat pe click stanga de vreo 10 ori pe video ( in ecran) rapid si acum merge si full hd lol, ce problema are netu asta prost?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea sa fie din cauza placii video. Eu am Internet tot prin ClickNet de 50 Mb/s da nu am placa video asa buna si nici mie nu imi merge la claritate mai buna de 480. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea sa fie din cauza placii video. Si eu am ClickNet de 50 Mb/s, dar nu am o placa video asa buna si nici mie nu imi merg clipuri la calitate mai mare de 480. big grin

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Placa mea video suporta si 720p si nu inteleg de ce nu vrea sa mearga nici filme online nu pot nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci nu am idee! Scuze ca nu te-am putut ajuta.

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic, macar ai incercatwinking oricum multumesc de raspunsuri