| anonim_4396 a întrebat:

Am Iphone 3gs, si azi am incercat sa-i dau update la soft (de la iOS 5.1 la 6.1 ). Imi arata ca se descarca, totul okay dar cand sa se instaleze, s-a inchis telefonul, arata sigla Apple si ca se instaleaza si parea ok, dar de atunci porneste, apare sigla Apple, sta vreo 5 secunde si dupa iar reporneste si tot asa.

Si nu poti face nimic (sa-l opresti sau ceva) straight face
Aveti idei ce pot face?

Are rost sa ma chinui eu sa-l fac sau il duc la un magazin de telefoane?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca sunt pe internet tutoriale pentru resoftare iphone 3gs prin itunes cu dpu mode.

| mgtow a răspuns:

Trebe dus, actualizarea nu e buna si trebuie facut un backup.

| andrei690 a răspuns:

Salut! Inchide telefonul, deschide itunes si in timp ce ti apsat butonul home conecteaza telefonul la pc dupa care o sa te puna sa ii dai restore. De unde esti?

| ByBoysMb a răspuns:

Trebuie sa il duci sa la cineva sa vada ce are. cred ca e o eroare de la ei.
Funda?